TRUBTE NA POPLACH!


Před měsícem jsme informovali, že chystáme Spolu s Vnímej své tělo benefici pod heslem "OBDAROVAT A BÝT OBDAROVÁN". Peníze, které benefice přinese, použijeme na výrobu sešitků pro zdravotní klauny, kteří jimi pak budou dělat radost dlouhodobě nemocným dětem v nemocnicích po celé republice. Program benefiční neděle 10. února je bohatý - najdete ho (též) v příloze zprávy. Můžete přijít na jednotlivou cvičební lekci nebo přednášku či masáž nebo jen na závěrečný koncert. U nás v dílně bude Den otevřených dveří. Rádi vám ukážeme, koho podpoříte, a zároveň se budete moci aktivně podílet na zdobení sešitků - budeme na ně "ťupat" klaunské hlavičky. Přijďte, prosím, podpořit dobrou věc! Registrujte se na konkrétní lekce nebo celý den zde: www.vnimejsvetelo.cz/kurzy-a-ostatni-akce/obdarovat-a-byt-obdarovan.

PROGRAM BENEFICE

08:30 – 09:30 SÍLA STŘEDU TĚLA V DYNAMICE | Michal Elčkner
Naučme se poslouchat své tělo v síle a dynamice. Tak, jak je tomu i v běžném životě.

10:00 – 12:00 TĚLESNÉ PROUDĚNÍ | Zuzana Bičíková
V průběhu dvouhodinového pohybového plynutí se prolnou různé cvičební směry a techniky, které bude tvořit sám přítomný okamžik. Rozproudíme celé tělo od konečků prstů na dolních i horních končetinách po temeno hlavy. Vědomě prodýcháme celý organismus. Protáhneme ztuhlé a nepotřebné, aby mohlo z těla odejít. V záměrně rozechvělém těle však budeme posléze hledat klid, spočívat ve svém bytí a čekat na příchod jemné, čisté energie.

12:30 – 13:30 VNÍMEJ VŠEMI SMYSLY | Lucie Harvancová
Zažij pohyb jinak, vystup ze své komfortní zóny, pobav se a vnímej všemi smysly.

14:00 – 15:00 VNÍMEJ S PÉŤOU | Petra Munduchová
Zkombinuj aktivní pohyb s regenerací a nech probudit vnitřní sílu svého těla. Lekce, ve které budeme aktivně zapojovat hluboké svaly a následně je pomocí aktivní regenerace dostávat do harmonie.

15:30 – 16:30 VE VLNĚ PROUDU ŽIVOTA | Marcela Magdaléna Masopustová
Klidný dech, jemný pohyb a vlastní zvuk nám pomohou ponořit se do hlubin těla a plynout v proudu života, který si sami tvoříme. Nebudeme na vlně nad tím vším, budeme ve vlně a necháme se vést, protože jen tak technika splyne s moudrostí těla.

17:00 – 19:00 ÁJURVÉDSKÉ PRINCIPY VE STRAVĚ | Eva Kovářová
Přednáška na téma Ájurvédská strava v zimě a příprava na jaro a očistu.
Kapacita cca 40 osob.

Od 19:30 KONCERT | Jaroslav Mugrauer & africký strunný nástroj kora
Zaposlouchejte se do nádherného zvuku západoafrické harfy – kory. Jaroslav Mugrauer se hře na tento západoafrický strunný nástroj věnuje několik let a patří mezi málo lidí v ČR, kteří na tento nástroj hrají.

VSTUPNÉ
Celý den: 2.000,- Kč | 1 hod.: 200,- Kč | 1,5 hod.: 300,- Kč | 2 hod.: 400,- Kč

translations.miscs.share_prompt