translations.headings.support


Společná cesta se může rozvíjet mnoha různými směry a je jen na vás, který si vyberete. Případné dárce budeme prezentovat ve výroční zprávě a na webových stránkách. Za jakoukoliv formu podpory děkujeme.

translations.headings.contribution

Naší dílně můžete pomoci finančně zasláním libovolné finanční částky na konto č. 2301009702/2010. Jakákoliv finanční částka bude pro nás velikou pomocí. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte „dar na provoz“.

translations.buttons.contribution

translations.headings.community

Víc než žádat o granty u anonymních institucí se nám zamlouvá představa obklopit se konkrétními podporovateli, se kterými bychom se mohli vídat na našich akcích, beneficích nebo při práci u nás v dílně. I když se bez podpory větších organizací neobejdeme, cesta osobních kontaktů s našimi příznivci je ta, kterou bychom chtěli jít především. Kdokoli z vás se může stát členem Společenství přátel Lemniskáty, stačí vyplnit přihlášku.

translations.buttons.application_form

translations.headings.volunteering

Dobrovolníci u nás byli vždy velice vítáni. Zájemci se u nás zapojí v běžném provozu „na dílně“, naučí se výrobním technikám a postupně se přiblíží i k přímé asistenční.práci s našimi zaměstnanci. Dobrovolníci se však mohou zapojit i mnohými jinými způsoby a obohatit nás o své zkušenosti, přinést nové impulsy.

translations.buttons.write

translations.headings.givt

Nakupujte ve svých oblíbených e-shopech a část vaší útraty půjde nám. Nezaplatíte ani korunu navíc.

translations.buttons.work

translations.headings.onetime_contribution

Mit dem Grundgedanken eines geschützten Arbeitsplatzes ermöglichen wir die Erhaltung der Arbeitsfähigkeit der Menschen mit speziellen Bedürfnissen. Gleichzeitig schaffen wir auch für sie einen inneren, freien Raum. Dies wird auch dadurch verstärkt, dass unsere Beschäftigten beim Arbeiten ihre Selbstbestätigung finden. Sie gewinnen auch neue handwerkliche und soziale Gewandtheiten und empfinden sich als ein Teil einer Menschengruppe, die Rücksicht auf die individuellen Bedürfnisse jedes Einzelnen nimmt, aber gleichzeitig wird auch gemeinsam in der Gruppe gearbeitet.

translations.headings.companies

translations.headings.employees_lending

Firmy mohou pomoci „zapůjčením“ svých odborníků z oblasti fundraisingu, marketingu, public relations, účetnictví, práva či IT, a to formou dobrovolnictví, spolupráce na konkrétním projektu, jednorázové či pravidelné výpomoci v konkrétních odborných oblastech.

translations.headings.facultative_compensation

Tedy aktivní podpora chráněných pracovišť nákupem jejich zboží nebo služeb jejich zaměstnanců ve výši 7 násobku průměrné mzdy ve sledovaném roce za každou chybějící OZP. Podpořte i naše pracoviště svým nákupem, zajistíte se tak nejen splnění Vaší zákonné povinnosti, zároveň však pomůžete i nám - dáte práci lidem, kteří velmi těžko hledají pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce.

translations.headings.workspace_adoption

Firmy mohou pomoci naší finanční situaci pokrytím nákladů na mzdu jednoho či více klientů na libovolně dlouhou dobu (min 1 měsíc).