DOBROVOLNICE ANDREA


...není jen tak ledajaká dobrovolnice. Tahle krásná mladá žena se k nám vytrvale vrací, teď s námi strávila dva celé pracovní dny. Myslí na nás, namalovala nám mandalu, vždycky přijde s něčím upečeným, odvede velký kus práce, ale hlavně si s námi a s našimi zaměstnanci krásně a soustředěné povídá. A to je vzácné.

Andrea je neskutečně aktivní, a protože pochází z vinařského kraje, je s ní legrace a taky má doma kroj, do kterého se prý obléká celou hodinu. Tohle nám o sobě napsala sama:

Mám hrozně ráda sport, četbu detektivek, vaření a pečení. Často chodíme do divadla a na koncerty. Maluju akrylem. Miluju svoji rodinu a přítele. Nejlepší relax pro mě je sauna, masáž anebo jen tak v tichu sedět u svíčky a přemýšlet. Mám ráda ale i aktivní odpočinek. Mým nábojem je běh. Chystám se na maraton a běhám podle tréninkového plánu, který mi píše přítel. Dělá mi hroznou radost být prospěšná a ráda hostím své kamarády a rodinu. Užívám si, když pro ně můžu připravit na víkend program a uvařit jim dobré jídlo. Mám moc ráda víno a pivo, a abych se mohla dobře napapat (miluju vše od masa), tak proto se musím hýbat. Snažím se na sobě pracovat, chodím na různé rozvojové kurzy, teď jsem se začala učit anglicky. Začala jsem se otužovat a poslední můj počin bylo, že jsem vydržela 2 minuty po krk v ledu. Mám v plánu tento rok vylézt na Mount Blanc.

Hustý, co? :-) Andrejko, moc Ti děkujeme za veškerou Tvou podporu, hlavně za Tvé radostné a sdílné nastavení.

Líbil se vám článek?