MARTINOVY SEŠITY


Martin do naší dílny nastoupil v říjnu roku 2017. Byl uzavřený, nerad navazoval kontakt, nedůvěřivý. Postupně si ale zvykal a dnes je to kamarád, který myslí i na druhé. Ve skutečnosti, když se cítí dobře, je veselý a společenský, nestydí se oslovit i cizí lidi – celebrity, jejichž podpisy sbírá a snaží se s nimi spřátelit. A taky rád fotí – především přírodu v Praze.


Martin má střední školu, mohl by pracovat jako technolog v potravinářském průmyslu. Neprožil ale hezké dětství a s následky se potýká dodnes. Občas trpí úzkostmi a depresemi, ale je statečný. Nemá rád alkoholiky a násilí. Je nekonfliktní a máme ho rádi. Nad vodou Martina drží to, že má práci a koníčky – něco, co ho baví a těší. A taky kamarádi, kterých není mnoho, ale jsou dobří a někteří z nich pomůžou, když je potřeba.
„Bez práce bych zešílel,“ říká mi tu Martin právě, a tak to tu píšu, protože právě proto naše dílna existuje: pro lidi, jako je Martin.

Svoje sešity si díky svému delikátnímu barevnému cítění sám vyladil – kombinoval fotografie s barvou sešitů i pásků. Bavilo ho to - a vás, věříme, výsledek jeho práce potěší.

Podívejte se na video, ke Vám Martin osobně své sešity představí: https://www.youtube.com/watch?v=lX-4Mu6JGAM

Martinovy sešity na našem eshop: https://eshop.lemniskata.cz/martin-nachtigall/

Líbil se vám článek?