ZA PAPÍR SÁZÍME STROMY VE ZDISLAVĚ


Společně s výrobou našich sešitů cítíme i společenskou odpovědnost a tak již několikátým rokem sázíme stromy na různých místech.

Moc prosíme, podpořte naši snahu vysadit 19 stromů ve Zdislavě. Je to jednoduché, stačí kliknout na odkaz - https://www.makro.cz/…/stromy-misto-le…/hlasovani-pro-stromy

Vybrat náš projekt, zadat e-mail adresu, odeslat a následně hlasování v mailu potvrdit. Hlasovat je možné do 13. července 2020. Za Vaše hlasy a sdílení moc a moc děkujeme.

A zde konkrétně o projektu: "Projekt je určen pro děti ZŠ a MŠ. Začíná v chráněné dílně, která vyrábí školní sešity a další papírenské výrobky šetrné k životnímu prostředí. Vedle praktické části, kdy si děti vyrobí vlastní sešit, proběhne v dílně výukový program o významu a ochraně lesa a jeho souvislosti s šetrným zacházením s papírem. Nakonec společně s dětmi vysadíme stromy, takže se samy stanou spolutvůrci procesu, na jehož konci je každodenní používání papíru. Sázení stromů zanechává v dětech hluboký zážitek, kdy si uvědomí souvislost mezi spotřebou papíru a úsilím potřebným k výsadbě a péči o stromy."

Titulní obrázek z Image by My pictures are CC0. When doing composings: from Pixabay

Líbil se vám článek?