ZÁVĚREM ROKU...


...posíláme už tradičně v závěru kalendářního roku poděkování za skvělou spolupráci a vydatnou podporu, které se nám od vás dostalo. Moc si vážíme toho, že jste s námi, a doufáme, že to tak zůstane i v příštím roce. Letos jsme vyrobili hodně přes 30 tisíc sešitů pro 60 (!) škol. Naše výrobky se prodávaly na designových trzích a hodně z vás si k nám našlo cestu přes e-shop.

Díky vaší ochotě odebírat od nás sešity má práci 16 lidí – pracujeme teď na dvě kratší směny, aby co nejvíc lidí dostalo šanci nesedět doma a dělat něco smysluplného.

Někteří – některé z vás nás podporují i osobně, je to někdy až dojemné – víme, že většina z vás nepatří k nejbohatším. Děkujeme za to ve vší pokoře a vděčnosti.

Oslavili jsme letos 10 let existence dílny a prošli jsme velký kus náročné, ale zároveň vzrušující, dobrodružné, poučné a smysluplné cesty – také díky vám. Bez vás bychom totiž nemohli existovat. Líbí se nám ta představa vzájemné propojenosti, zvlášť v době, kdy jsou mnozí rozděleni do názorově nesmiřitelných táborů. Těší nás, že společně cítíme potřebu propasti a jizvy zacelovat a věnovat energii porozumění, pospolitosti a vzájemnému pochopení a podpoře. Děkujeme vám za všechny hezké, podpůrné a povzbuzující maily, které jste nám napsali, za laskavou a vstřícnou komunikaci.

Ať s blížícím se Slunovratem světla přibývá nejen kolem nás, ale i v nás. Kéž nás v novém roce navštíví hodně radosti, lásky, dobré vůle a vděčnosti.

Vaše Lemniskáta

Líbil se vám článek?