SLUŠNÁ EXKURZE...


...u nás v dílně proběhla ve čtvrtek, kdy k nám dorazili Zuzka, Andrea, Míša, Jarka, Petra a Lubor, lidi ze společné platformy Slušná firma. Vyrobili si s námi sešit a sdíleli naše aktuální starosti i radosti. Zuzka fotila a poslala pak moc pěkné vyznání, tak se o ně rádi dělíme. Za vlídnou a velmi vědomou a přítomnou návštěvu všem moc děkujeme - a těšíme se na další. 

"Nesmírně vlídné a milé bylo přijetí od Vlasty a Andrey, které nás uvedly do problematiky chráněných dílen, kde jsme se samozřejmě nestačili divit, jak je systém nastaven. V Lemniskátě právě bojují o každou korunu a shánějí zakázky na notesy a sešity. Podpořte je nákupem pro sebe a své blízké nejen pod stromeček, doporučte je ve firmách, kde přemýšlí o vánočních dárcích, nebo ideálně dohoďte těm, kteří pravidelně pro své účastníky kurzů a seminářů pořizují sešitky či poznámkové bloky. Lemniskáta totiž není primárně o výrobě papírenského zboží. Lemniskáta dává radost, rodinu, zázemí a opravdový krásný život těm, kteří měli štěstí málo a nemohou žít jako my. Dojděte si sami poslechnout, co všechno a kdo všechno za Lemniskátou stojí.

My dnes měli to štěstí, že jsme se s částí party Lemniskáty seznámili na živo a učili se od nich, jak se vyrábí jeden sešit a kolik to dá ohmatání a ňuňání. Prohlédli jsme si nesmírně bohatou nabídku papírových notýsků a neodešli domů s prázdnou. Kloubí totiž udržitelnost, papír, umění a lidské příběhy dohromady. Srdce se rozbuší, když to slyšíte a vidíte na živo.

Moc děkujeme všem do Lemniskáty za s nimi strávené srdečné dopoledne. Zuzka

 

Líbil se vám článek?