Chcete nám přispět?


Společná cesta se může rozvíjet mnoha různými směry a je jen na vás, který si vyberete. Případné dárce budeme prezentovat ve výroční zprávě a na webových stránkách. Za jakoukoliv formu podpory děkujeme.

Přispějte na účet

Naší dílně můžete pomoci finančně zasláním libovolné finanční částky na konto č. 2301009702/2010. Jakákoliv finanční částka bude pro nás velikou pomocí. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte „dar na provoz“.

Přispějte nám

Vstupte do společenství přátel

Víc než žádat o granty u anonymních institucí se nám zamlouvá představa obklopit se konkrétními podporovateli, se kterými bychom se mohli vídat na našich akcích, beneficích nebo při práci u nás v dílně. I když se bez podpory větších organizací neobejdeme, cesta osobních kontaktů s našimi příznivci je ta, kterou bychom chtěli jít především. Kdokoli z vás se může stát členem Společenství přátel Lemniskáty, stačí vyplnit přihlášku.

Stáhnout přihlášku

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci u nás byli vždy velice vítáni. Zájemci se u nás zapojí v běžném provozu „na dílně“, naučí se výrobním technikám a postupně se přiblíží i k přímé asistenční.práci s našimi zaměstnanci. Dobrovolníci se však mohou zapojit i mnohými jinými způsoby a obohatit nás o své zkušenosti, přinést nové impulsy.

Napište nám

Nakupte pomocí givt.cz

Nakupujte ve svých oblíbených e-shopech a část vaší útraty půjde nám. Nezaplatíte ani korunu navíc.

Jak to funguje?

Jednorázový příspěvek

Základní myšlenkou chráněného pracoviště je umožnění a zachování pracovních příležitostí lidem s handicapem v chráněném, ale přitom tvůrčím a vnitřně svobodném prostoru. Usilujeme o to, aby zde naši zaměstnanci nacházeli své sebepotvrzení v práci, získávali nové manuální a sociální dovednosti, ale zároveň cítili, že jsou součástí skupiny lidí, která má na zřeteli individuální potřeby každého jednotlivce a přitom spolu tvořili celistvé společenství.

Jak mohou pomoci firmy

Zapůjčení zaměstnanců

Firmy mohou pomoci „zapůjčením“ svých odborníků z oblasti fundraisingu, marketingu, public relations, účetnictví, práva či IT, a to formou dobrovolnictví, spolupráce na konkrétním projektu, jednorázové či pravidelné výpomoci v konkrétních odborných oblastech.

Náhradní plnění

Tedy aktivní podpora chráněných pracovišť nákupem jejich zboží nebo služeb jejich zaměstnanců ve výši 7 násobku průměrné mzdy ve sledovaném roce za každou chybějící OZP. Podpořte i naše pracoviště svým nákupem, zajistíte se tak nejen splnění Vaší zákonné povinnosti, zároveň však pomůžete i nám - dáte práci lidem, kteří velmi těžko hledají pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce.

Adopce pracovních míst

Firmy mohou pomoci naší finanční situaci pokrytím nákladů na mzdu jednoho či více klientů na libovolně dlouhou dobu (min 1 měsíc).