JSME TU 10 LET


To je fakt a taky název akce, kterou 2. října odstartujeme koncertem Jana Buriana v Galerii Lucerny na Václavském náměstí. Celý den budeme mít pro kohokoli z vás připraveno nejen deset workshopů, ale každé dvě hodiny i kratičké zastavení, abychom si připomněli, co aktuálního se u nás děje. Lemniskáta totiž opravdu slaví deset let své existence :-). 

Ve 12 hodin, v pravé poledne, pokřtíme sadu produktů s příběhem - jde o výrobky s velkým podílem práce několika našich zaměstnanců, které by bez jejich kreativity vůbec nevznikly. Pokřtí je naši podporovatelé Maja Hamplová, Eliška Křenková, Eliška Machová a Matěj Chlupáček, naši kamarádi, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s filmem a divadlem. Ve 14 hodin pokřtíme novou knížku haiku našeho Ríši, tentokrát bude kmotrem herec Národního divadla Igor Orozovič. V 16 hodin pro vás máme připravenou krátkou bubenickou show skupiny Wadaiko Yosa Yosa - bubeníků s jejich tradičními japonskými bubny a na úplný závěr v 19 hodin chystáme koncert skvělé Báry Zmekové. Celým dnem nás provede moderátor Martin France a hudebně podbarví atmosféru DJ D. Mouse. A bude i občerstvení - o nabídku se postará kavárna Bílá vrána.

Bude to krása a informujeme o akci takhle s předstihem hlavně proto, abyste si rezervovali termín a přišli s námi oslavit deset let plných objetí, naděje, lásky a víry :-), taky ale hledání, ztrát a omylů. Přijďte, protože bez vás bychom existovat, pracovat a tvořit nemohli. 

Pozánka na facebooku: https://www.facebook.com/events/530795951561622

Líbil se vám článek?